محل تبلیغات شما
سلام دوستان عزیز :
امیدوارم كه حالتون خوب باشه .  امروز با یه خاطره جدید و خنده دار دیگه اومدم پیشتون امیدوارم خوشتون بیاد .
لطفا نظر بدید .و شاد باشید .

خاطره ی  امروز من بر میگرده  به مردادماه 6 سال پیش كه ما قرار بود به همراه خواهر وبرادرم به امامزاده داود بریم .و از اونجایی كه مسیر  امامزاده داود  سربالایی یا سر پایینی داره ما هنگامی كه داشتیم اون مسیر رو میرفتیم و سربالایی بود خیلی خسته شده بودیم پس تصمیم گرفتیم كه به یك مهمان خانه بریم و استراحت كنیم و ناهار بخوریم و بعد به راهمون ادامه بدیم.
ما بالاخره رفتیم و بعد به امامزاده داود رسیدیم در اونجا ما زیارت كردیم و نماز خواندیم و سوغاتی خریدیم خیلی خوب بود و خوش گذشت .
و اما براتون از برگشتش بگم كه سر پایینی بود و باید انگار میدویدی و كنترل كردن این كه وایستیم خیلی سخت بود واز اونجایی كه مادرم و خواهرم و خواهر زاده ام  جلو تر از ما بودند و من همراه برادرم بودم و پدرم و شوهر ابجیم هم در مهمان خانه منتظر ما بودند .مادرم و خواهر و خواهر زاده ام هم رفتن هی رفتن  و هی رفتن  و هی رفتن تا این كه دیدن خیلی رفتن تاحدی كه  مادرم گفت وااای گمشدیم و خواهر زاده ام هم كه كوچیك بود با شنیدن این حرف مادرم شروع به گریه كرد
وهمین طور كه براتون گفته بودم من به همراه برادرم به مهمان خانه رسیدیم ما منتظر مادرم و خواهر م ماندیم ولی هر چه قدر منتظرشون موندیم نیومدن تا این كه پی به گمشدنشون بردیم خلاصه زنگ زدیم و بالاخره پیداشون كردیم .وبرگشتیم به سمت خانه .
وقتی كه به خونه رسیدیم جریان رو كاملا از مادرم جویا شدیم و وقتی مادرم جریان گمشدنشون رو  و گریه ی خواهر زاده ام رو تعریف كرد ما كلی خندیده بودیم .
راستی اینو بهتون بگم كه انقدر اونجا راه رفته بودیم مخصوصا توی سر پایینیاش كه وقتی اومدیم خونه دیدم شست پام به سمت بالا رفته . خیلی خندیدم .

خلاصه اون روز برای ما روزی پر خاطره و خنده دار بود كه كلی هم بهمون خوش گذشته بود . به نظر من ادما توی سفر به غیر از كسب تجربه مخصوصا اگه  خیلی خوش بگذره یه خاطره خوب تو ذهن میمونه و بعد از چند سال  وقتی یادمون میاد كلی میخندیم .
دوستای من امید وارم كه از خاطره ی من خوشتون اومده باشه و توی سفراتون بهتون خوش بگذره و كلی بخندید به امید روز های همیشه شاد شما دوستان .

پروازتان بلند . همیشه لبخند بر روی لبانتان . و شاد باشید .

خاطره ی امامزاده داود

گواهینامه رانندگی

كه ,مادرم ,خواهر ,خاطره ,خیلی ,امامزاده ,و خواهر ,خواهر زاده ,امامزاده داود ,زاده ام ,مهمان خانه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

dierabisfi همکاری در فروش فایل-fileyar.ir limaracheal و اینک آخرالزمان میتسوبیشی دیزل ایران سوره عشق سایت روستای غینرجه مشارکت در ساخت آگهی استخدام ادارات و ارگانهای دولتی بلاگ نویسان میهن